Halv provisjon i Juli måned!

104 722
48 030
252 907
616 570

90. **. Prima postfrisk Kr 1.50 Haakon 1907.      Annonse nr: 2742586

174899

90. **. Prima postfrisk Kr 1.50 Haakon 1907.
Tusen takk for ditt besøk på denne auksjonen fra NORSTAMPS. Kjøper betaler kun portokostnader i tillegg til tilslagssummen og vi frankerer kun med nyere lux stemplete merker. Vi fakturer hver mandag og sender ut forhåndsfaktura med fakturanummer, kontonummer og totalbeløp fortløpende. Skulle du ønske en faktura tidligere så gi oss beskjed så kommer den via mail så snart som mulig. Husk også å se på våre mange andre auksjoner. MERK: Alle varer har full returrett ved feilaktig beskrivelse. Feilaktige returner medfører utelukkelse fra framtidige auksjoner
Objektets tilstand
Utropspriskr 600,00
Solgt forkr 600,00
Annonse vist16
Referanse nr/#Super-Friday
Annonse nr: 2742586
Høyeste Budgiver samlertorget (561)  Se budgivers karakterbok
samlertorgetkr 600,0006.03.2020 18:46:53

Medlem siden: 18.04.1999
Karakterer (5329)  Se selgers karakterbok