135 437
46 460
251 165
605 137

3 bunadspiker - en med krone (AIK) - Bergen 24III11      Annonse nr: 2741091

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje samt en liten rift nede nær midten opp mot kjolekanten.

Stemplet Bergen 24-3-1911.

Eneberettiget A I K 1906.

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
Solgt forkr 7,00
Annonse vist15
3 bunadspiker - en med krone (AIK) - Bergen 24III11
Annonse nr: 2741091
Høyeste Budgiver Rosakatt (2497)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 7,00 (Autobud)02.03.2020 15:27:45
birgholkr 5,0002.03.2020 15:27:45
Rosakatt kr 3,0001.03.2020 23:20:55

Karakterer (10485)  Se selgers karakterbok