135 437
46 460
251 165
605 137

Bunadspike på sofaen (A I K) - St. Bergen 24 III 11      Annonse nr: 2741088

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Bergen 24-3-1911.

Eneberettiget A I K 1906.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist10
Bunadspike på sofaen (A I K) - St. Bergen 24 III 11
Annonse nr: 2741088
Høyeste Budgiver Rosakatt (2465)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 15,0001.03.2020 23:21:35

Karakterer (10480)  Se selgers karakterbok