146 024
46 286
250 253
603 675

Mann og to bunadsdamer (No. 6 K.L.A. 1908) - Postgått      Annonse nr: 2740980

Pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått - men klarer ikke tyde sted/dato.

No. 6 K.L.A 1908.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Solgt forkr 19,00
Annonse vist17
Mann og to bunadsdamer (No. 6 K.L.A. 1908) - Postgått
Annonse nr: 2740980
Høyeste Budgiver Rosakatt (2455)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 19,00 (Autobud)04.03.2020 09:53:49
birgholkr 17,0004.03.2020 09:53:49
Rosakatt kr 15,0001.03.2020 23:22:13

Karakterer (10474)  Se selgers karakterbok