146 024
46 286
250 253
603 675

NK 415-17.POSTFRISK**      Annonse nr: 2739579

POSTFRISK **
Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Solgt forkr 16,00
Annonse vist9
NK 415-17.POSTFRISK**
Annonse nr: 2739579
Høyeste Budgiver Topgun (6464)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 16,0003.03.2020 23:13:44
temkr 15,00 (Autobud)03.03.2020 23:13:44
temkr 10,0001.03.2020 19:29:39

Karakterer (14363)  Se selgers karakterbok