116 986
26 609
255 953
640 053

Monnyputt Norge SÆRSTENPEL par PYRAMIDEN 78-39 N

Annonse nr: 2738701

NK nr 1084-85   par  PYRAMIDEN 78-39 N

    04-04-90

HER ER LENKER TIL ALLE MINE ANDRE  Auksjoner

OBS Danske Vest indien ligger under danmark.

• 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (22) • Finland stemplet (186) • Irland postfrisk & ustemplet (3)
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (140) • Sveits lots & samlinger (1)
• Frimerkehefter (68) • Grønland (136) • Sveits postfrisk & ustemplet (8)
• Nominal vare (1) • Island postfrisk & ustemplet (304) • Østerrike stemplet (1)
• Frimerkehefter (291) • Island stemplet (313) • BRD stemplet (1)
• Tjeneste, porto og returmerker (6) • Sverige postfrisk & ustemplet (582) • DDR postfrisk & ustemplet (1)
• Miniatyrark (65) • Sverige stemplet (510) • Tyske stater (4)
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (36) • Diverse Vest Europa (31)
• Årssett og minneblokker (17) • Åland stemplet (47) • Øvrige Øst Europa (3)
• Danmark postfrisk & ustemplet (107) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1)
• Danmark stemplet (100) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)
• Finland postfrisk & ustemplet (146) • England stemplet (1)
Objektets tilstand
Salgspriskr 30,00
Startet17.07.2020 21:06:13
Sluttet24.07.2020 21:45:36
Solgt forkr 30,00
Annonse vist32 ganger
Annonse nr: 2738701
Høyeste Budgiver helse01 (42714)  Se budgivers karakterbok
helse01kr 30,0024.07.2020 21:45:36
Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2388)  Se selgers karakterbok