117 382
28 944
256 914
643 842

Jernbanejubiléer, Norge NK 1262-63 (18451)

Annonse nr: 2730892

postfriske mærker
Objektets tilstand
Utropspriskr 3,50
Startet31.03.2020 12:36:54
Sluttet13.04.2020 12:36:54
Solgt forkr 4,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 2730892
Høyeste Budgiver Pablo70 (1220)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 4,0010.04.2020 10:55:34
JMB01kr 3,5002.04.2020 13:39:25
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (10173)  Se selgers karakterbok