135 437
46 460
251 165
605 137

NK 315. POSTFRISK** (Prøvetrykk Utagget)       Annonse nr: 2728781

POSTFRISK **
Frakt: Kr. 3.- + postens satser. Samsending: Ved kjøp av flere objekter sendes disse samlet ca hver 7 dag. Betalingsfrist 7 dager etter mail. Sendes på kjøpers ansvar. Betaling via Vipps eller Bankkonto. Til utenlandske kunder som ikke har Norsk bankkonto kommer det et gebyr på 20 kr.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Solgt forkr 18,00
Annonse vist16
NK 315. POSTFRISK** (Prøvetrykk Utagget)
Annonse nr: 2728781
Høyeste Budgiver Topgun (6487)  Se budgivers karakterbok
Topgunkr 18,0029.02.2020 19:32:59
terjedkr 16,00 (Autobud)29.02.2020 19:32:59
terjedkr 14,0024.02.2020 15:43:42
MortenSBkr 12,0022.02.2020 23:13:18
Topgunkr 10,0022.02.2020 21:12:57

Karakterer (14379)  Se selgers karakterbok