146 024
46 286
250 253
603 675

NK: 1376-77 - Julefrimerker 1999 **      Annonse nr: 2725824

Postfrisk 4-blokk. Arkivbilde

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.
Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 10,00
Annonse vist12
NK: 1376-77 - Julefrimerker 1999 **
Annonse nr: 2725824
Høyeste Budgiver Rosakatt (2440)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 10,0005.03.2020 17:13:28
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16178)  Se selgers karakterbok