146 024
46 286
250 253
603 675

NK: 923 BB - Norsk juleskikk **      Annonse nr: 2725750

Postfriskt par. Arkivbilde

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.
Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 2,00
Solgt forkr 2,00
Annonse vist3
NK: 923 BB - Norsk juleskikk **
Annonse nr: 2725750
Høyeste Budgiver Rosakatt (2454)  Se budgivers karakterbok
Rosakatt kr 2,0005.03.2020 17:17:29
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16178)  Se selgers karakterbok