135 437
46 460
251 165
605 137

NK: 774-75 - Norsk natur I **      Annonse nr: 2725737

Postfriske par. Arkivbilde

Full returrett hvis feil eller mangler i forhold til bilde eller beskrivelse. Det kan være enkelte flekker eller streker på bildet fra scanningen, som ikke er på det(de) tilsendte frimerket(ene).

Ved kjøp for over NOK 400,- sendes portofritt.

Oppsamling over flere dager kan avtales.
Objektets tilstand
kr 34,00
Utropspriskr 3,00
Solgt forkr 3,00
Annonse vist3
NK: 774-75 - Norsk natur I **
Annonse nr: 2725737
Høyeste Budgiver hansi352 (434)  Se budgivers karakterbok
hansi352kr 3,0027.02.2020 20:17:15
Selger:  bjorngundk

Medlem siden: 01.06.2015
Sted: Hjørring
Karakterer (16255)  Se selgers karakterbok