Halv provisjon i Juli måned!

105 744
47 764
253 113
614 210

NK- 188** 4-blokk      Annonse nr: 2715286

Postfrisk 4-blokk
Oppgjør innen 7 dager
Objektets tilstand
Utropspriskr 50,00
Solgt forkr 86,00
Annonse vist13
NK- 188** 4-blokk
Annonse nr: 2715286
Høyeste Budgiver Moses 1234 (626)  Se budgivers karakterbok
Moses 1234kr 86,00 (Autobud)20.02.2020 22:21:43
gunnm01kr 76,0020.02.2020 22:21:43
Moses 1234kr 65,0020.02.2020 22:06:23
gunnm01kr 60,00 (Autobud)20.02.2020 22:06:23
gunnm01kr 55,0019.02.2020 22:37:57
Moses 1234kr 54,00 (Autobud)19.02.2020 22:37:57
Moses 1234kr 50,0013.02.2020 13:53:08
Selger:  Crocco

Medlem siden: 26.01.2009
Sted: Tønsberg
Karakterer (1026)  Se selgers karakterbok