126 926
43 237
264 385
674 466

VEME KAPEL RINGERIKE BUSKERUD 1918 (NS 229) LUKEFYLL

Annonse nr: 2710680

LITT KANTSLITASJE.
SMÅKAKK PÅ HJØRNENE.

MANGLER DEL AV ØVRE HØYRE HJØRNE.

SMÅFORMAT.

PORTO 24,- I NORGE.

 HAR PAYPAL KONTO. KJØPER EN FLERE OBJEKT FRA MEG SÅ SENDER JEG SAMLET.
Kjøper betaler porto
Objektets tilstand
kr 24,00
Utropspriskr 10,00
Startet09.02.2020 17:17:40
Sluttet22.02.2020 17:12:00
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 2710680
Høyeste Budgiver doffen666 (3314)  Se budgivers karakterbok
doffen666kr 10,0010.02.2020 04:35:29
Selger:  SverreG

Medlem siden: 30.10.2015
Sted: Sveio
Karakterer (8234)  Se selgers karakterbok