127 925
46 167
260 823
671 727

Julekort - Otto Moe (J.H.K. A.S 2288/2) - Postgått

Annonse nr: 2704747

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått - men frimerke fjernet.

J.H.K. A.S. 2288/2.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet05.02.2020 20:19:06
Sluttet19.02.2020 19:15:00
Solgt forkr 60,00
Annonse vist41 ganger
Annonse nr: 2704747
Høyeste Budgiver Lille Trille på tur (90)  Se budgivers karakterbok
Lille Trille på turkr 60,00 (Autobud)10.02.2020 23:27:16
Roomekr 55,0010.02.2020 23:27:16
Lille Trille på turkr 42,00 (Autobud)10.02.2020 23:26:58
Roomekr 39,0010.02.2020 23:26:58
Lille Trille på turkr 25,0006.02.2020 15:55:47

Karakterer (12048)  Se selgers karakterbok