146 024
46 286
250 253
603 675

NK 506-29 ** Postfrisk årgang 1962 kpl. HK 606      Annonse nr: 2684638

Prima.

Jeg samsender ved kjøp av flere objekter. Frakt tilkommer etter postens satser + kr 5 til emballasje. All forsendelse skjer på kjøpers ansvar. Normalt sendes kjøp som vanlig brev på billigste måte. Gi beskjed dersom du ønsker kjøp tilsendt som rek brev eller sporbar sending. 7 dager full returrett ved feil beskrivelse.
Objektets tilstand
Utropspriskr 225,00
Solgt forkr 225,00
Annonse vist14
NK 506-29 ** Postfrisk årgang 1962 kpl. HK 606
Annonse nr: 2684638
Høyeste Budgiver jagusan (426)  Se budgivers karakterbok
jagusankr 225,0026.01.2020 13:06:18
Selger:  samlertorget

Medlem siden: 08.05.2003
Sted: Tranby
Karakterer (558)  Se selgers karakterbok