129 940
Auksjoner nå
43 341
Fastprisvarer
265 115
Salg siste 12mnd
676 183
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Øvreschlesien MI 7** prøvet (AFA 8) - verdi 14.000 NOK

Annonse nr: 2670883
Velg bildeVelg bilde
  

Valgt bilde

 

Beskrivelse
Til nye kunder: Vær opmærksom på at forsendelse af et almindeligt brev koster 42 NOK. Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **,* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. de postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.
Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeStandard Auksjon Standard
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet17.01.2020 20:00:00         
Sluttet21.01.2020 22:20:00
Solgt forkr 446,00  
Annonse vist78 ganger
Øvreschlesien MI 7** prøvet (AFA 8) - verdi 14.000 NOK
Annonse nr: 2670883
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver NORSTAMPS (6818)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
NORSTAMPSkr 446,0021.01.2020 22:14:55
Topgunkr 444,00 (Autobud)21.01.2020 22:14:55
Topgunkr 441,00 (Autobud)21.01.2020 22:13:05
NORSTAMPSkr 436,0021.01.2020 22:13:05
Topgunkr 431,00 (Autobud)21.01.2020 22:12:56
NORSTAMPSkr 426,0021.01.2020 22:12:56
Topgunkr 421,00 (Autobud)21.01.2020 22:11:37
NORSTAMPSkr 416,0021.01.2020 22:11:37
Topgunkr 411,0021.01.2020 22:11:05
NORSTAMPSkr 406,0021.01.2020 22:06:25
Topgunkr 401,00 (Autobud)21.01.2020 22:04:25
NORSTAMPSkr 401,0021.01.2020 22:04:25
Topgunkr 365,00 (Autobud)21.01.2020 22:03:07
NORSTAMPSkr 360,0021.01.2020 22:03:07
Topgunkr 355,00 (Autobud)21.01.2020 22:02:50
NORSTAMPSkr 350,0021.01.2020 22:02:50
Topgunkr 345,0021.01.2020 22:01:45
tomatokr 342,00 (Autobud)21.01.2020 22:01:45
tomatokr 310,0021.01.2020 16:50:23
gaamlidkr 305,00 (Autobud)21.01.2020 16:50:23
gaamlidkr 150,0019.01.2020 22:26:59
NORSTAMPSkr 145,0019.01.2020 21:46:08
Topgunkr 140,00 (Autobud)19.01.2020 21:45:59
NORSTAMPSkr 135,0019.01.2020 21:45:59
Topgunkr 130,00 (Autobud)19.01.2020 21:45:49
NORSTAMPSkr 125,0019.01.2020 21:45:49
Topgunkr 120,00 (Autobud)19.01.2020 21:45:39
NORSTAMPSkr 115,0019.01.2020 21:45:39
Topgunkr 110,0019.01.2020 15:01:30
NORSTAMPSkr 105,0017.01.2020 23:15:23
lappenxxkr 100,00 (Autobud)17.01.2020 23:15:09
NORSTAMPSkr 95,0017.01.2020 23:15:09
lappenxxkr 90,00 (Autobud)17.01.2020 23:15:00
NORSTAMPSkr 85,0017.01.2020 23:15:00
lappenxxkr 80,00 (Autobud)17.01.2020 23:14:52
NORSTAMPSkr 75,0017.01.2020 23:14:52
lappenxxkr 70,00 (Autobud)17.01.2020 23:14:43
NORSTAMPSkr 65,0017.01.2020 23:14:43
lappenxxkr 60,00 (Autobud)17.01.2020 23:14:33
NORSTAMPSkr 55,0017.01.2020 23:14:33
lappenxxkr 50,00 (Autobud)17.01.2020 23:14:25
NORSTAMPSkr 45,0017.01.2020 23:14:25
lappenxxkr 40,00 (Autobud)17.01.2020 23:14:15
NORSTAMPSkr 35,0017.01.2020 23:14:15
lappenxxkr 30,00 (Autobud)17.01.2020 22:44:14
okvkr 25,0017.01.2020 22:44:14
lappenxxkr 10,0017.01.2020 20:05:35
Selger:  fme1253
  
NF
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (17357)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter