118 597
49 348
254 282
633 182

Monnyputt Norge POSTFRISKT lott 237-41+      Annonse nr: 2649091

 Posthorn løve uten vanmerke 1940-41

 Norge nr 237-41+ fine postfriske merker

verdi Kr 2+2+2+2+3+6 = 17

For å gjøre de enklere:Bruk lenken under som stemmer med lande du ønsker.

For å sjå alle søk kun" Monnyputt ".

 Monnyputt Norge

Monnyputt Sverige

Monnyputt Finland

Monnyputt Danmark

Monnyputt Island

Monnyputt Færøyene

Monnyputt Grønland

Objektets tilstand
Salgspriskr 8,00
Annonse vist40
Monnyputt Norge POSTFRISKT lott 237-41+
Annonse nr: 2649091
Høyeste Budgiver Pablo70 (1192)  Se budgivers karakterbok
Pablo70kr 8,0021.06.2020 19:58:12
Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2352)  Se selgers karakterbok