130 112
48 892
257 619
669 310

NORGE - SE BILDE (A-305)

Annonse nr: 2638813

SE BILDE.... MERKENE LEVERES I POSER UTEN ALBUMBLAD.

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
AuksjonstypeO
Utropspriskr 1,00
Startet26.12.2019 09:08:52
Sluttet02.01.2020 09:08:00
Annonse vist13 ganger
NORGE - SE BILDE (A-305)
Annonse nr: 2638813
Høyeste Budgiver Kjelviken (749)  Se budgivers karakterbok
Kjelviken kr 1,0027.12.2019 10:19:50
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10445)  Se selgers karakterbok