130 437
43 340
265 102
676 152

NAL - SAGAFJORD - St. MADLA 30-6.75

Annonse nr: 2637115

Brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk samt noen kraftige vertikale knekk på midten.

Stemplet Madla 30-6-1975.

Printed in Norway 0.0. 100M-2.74.

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet24.12.2019 09:42:20
Sluttet08.01.2020 19:38:00
Annonse vist23 ganger
Annonse nr: 2637115
Høyeste Budgiver majornerd (11482)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 1,0024.12.2019 13:54:04

Karakterer (11588)  Se selgers karakterbok