129 940
43 341
265 115
676 183

Parti fra Strynsfjellet. Ruten Stryn-Videseter-Grotli

Annonse nr: 2631933

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Geiranger 11-7-1959 og sendt til Sverige.

Normann 12-38-74.

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet19.12.2019 10:36:57
Sluttet30.12.2019 19:51:00
Solgt forkr 15,00
Annonse nr: 2631933
Høyeste Budgiver majornerd (11482)  Se budgivers karakterbok
majornerdkr 15,0024.12.2019 13:59:58

Karakterer (11588)  Se selgers karakterbok