129 282
43 118
263 852
676 438

OSLO - LIER (222)

Annonse nr: 2626172

SE BILDENE......
KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet16.02.2020 19:20:31
Sluttet23.02.2020 19:20:31
Solgt forkr 20,00
Annonse vist43 ganger
Referanse nr/#222
OSLO - LIER (222)
Annonse nr: 2626172
Høyeste Budgiver frithjoa (928)  Se budgivers karakterbok
frithjoakr 20,0021.02.2020 13:50:39
Selger:  Horst

Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10155)  Se selgers karakterbok