146 024
46 286
250 253
603 675

Fransk kolonipost; 'Nasjonalt forsvar' 1941, lot **      Annonse nr: 2613977

Pen lot, prima postfriske seriar, nokre merker med marginal utgitt av Vichy-regimet Diverse øysamfunn i Oseania m.v.
Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Solgt forkr 40,00
Annonse vist13
Fransk kolonipost; 'Nasjonalt forsvar' 1941, lot **
Annonse nr: 2613977
Høyeste Budgiver VAMPIRE (17714)  Se budgivers karakterbok
VAMPIREkr 40,0003.12.2019 15:48:07
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (23365)  Se selgers karakterbok