131 897
45 381
261 092
674 066

ITALIA** Afa 839 Pinocchio 1954 postfrisk

Annonse nr: 2590028

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 839. En hyllest til Carlo Collodi, som skrev fortellingen om Pinocchio. Katalogverdi dkr 8

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter i måneden også framover.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 2,50
Startet15.11.2019 14:36:06
Sluttet23.11.2019 23:38:10
Solgt forkr 2,50
Annonse nr: 2590028
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12951)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 2,5023.11.2019 23:38:10
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9409)  Se selgers karakterbok