Halv provisjon i Juli måned!

104 307
48 159
252 527
617 666

MONNYPUTT Postfriskt Island 1973      Annonse nr: 2588720

Fint postfriskt merker fra Island

Fasit nr 521

HER ER LENKER TIL ALLE MINE ANDRE  Auksjoner

OBS Danske Vest indien ligger under danmark.

• Finland stemplet (186)

• Færøyene (140)

• Frimerkehefter (68)

• Grønland (136)

• Nominal vare (1)

• Frimerkehefter (291)

• Island stemplet (313)

• BRD stemplet (1)

• Miniatyrark (65)

• Sverige stemplet (510)

• Tyske stater (4)

• Åland stemplet (47)

• Asia - Stemplet (1)

• Danmark stemplet (100)

Objektets tilstand
Salgspriskr 1,00
Slutter om 1d 4t 27min 10sek
Slutter13.07.2020 22:38:37
Annonse vist22

Selger:  monnyputt

Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Karakterer (2330)  Se selgers karakterbok

Generert: 12.07.2020 18:11:27