117 382
28 944
256 914
643 842

Bund Berlin; lot div utgaver 1951/56 **

Annonse nr: 2581504

prima postfrisk lot; ein serie og fire singelutgaver

Høg katalogverdi!

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet23.11.2019 16:20:25
Sluttet07.12.2019 16:20:25
Solgt forkr 30,00
Annonse vist16 ganger
Annonse nr: 2581504
Høyeste Budgiver kortoggodt66 (3624)  Se budgivers karakterbok
kortoggodt66kr 30,0003.12.2019 22:57:08
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24941)  Se selgers karakterbok