116 985
49 538
254 663
632 992

NORGE 1863-2000. LEUCHTTURM M/LOMMER.      Annonse nr: 2574977
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

PEN SAMLING 1863-2000.(sider til 2004)

GODT BELAGT FRA SKILLING POSTHORN,NOE FORENKLA PÅ POSTHORNMERKER FØRE 1909.MESTEPARTEN ER I PEN RUNDSTEMPLA KVALITET MED NOEN POSTFRISKE/UBRUKTE INNIMELLOM.FRA 1909 MANGLER NORDKAPP I+NK 272,292+NOEN NYERE ETTER 1987.(UTEN TJENESTEMERKER) DETTE ER EN FIN SAMLING Å BYGGE VIDERE PÅ I 2 FLOTTE ALBUM MED LOMMER I PEN NORMALKVALITET.
1274 MERKER+16 MINIARK,HERAV74 MERKER FØRE 1909.
Objektets tilstand
kr 152,00
Salgspriskr 3 500,00
Annonse vist250
NORGE 1863-2000. LEUCHTTURM M/LOMMER.
Annonse nr: 2574977

Karakterer (14976)  Se selgers karakterbok