129 196
44 487
261 735
674 996

FREDRIKSTAD - SE BILDENE (125)

Annonse nr: 2550862

SE BILDENE.....

KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER HOS MEG HAR DU FULL RETURRETT i 14 DAGER UTEN DISKUSJON. (gjelder ikke samlinger, kasser,eller såkalte rotelot. OG IKKE PÅ LOT MED UTROP kr 1.-) I RYDDELOT KAN DET VÆRE BÅDE UBRUKT OG POSTFRISKE MERKER. MERKER PÅ ALBUMSIDER LEVERES I POSER UTEN SIDENE. JEG BELASTER DEG KUN MED FAKTISK PORTO I FØLGE POSTENS SATSER. ALLE BREV SENDES PÅ KJØPERS RISIKO SOM VANLIG A-POST. JEG SENDER UT FAKTURA PÅ SØNDAG/MANDAG.JEG TAR FORBEHOLD OM AT FEIL I BESKRIVELSE OG BILDER KAN FOREKOMME. HAR DU SPØRSMÅL AV NOE SLAG, TA KONTAKT ! PS: FOR MINE DANSKE KUNDER HAR JEG KONTO I EN DANSK BANK FOR PROBLEMFRI BETALING.KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER Free counters! KLIKK HER FOR Å SE MINE ANDRE AUKSJONER
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet14.11.2019 12:35:28
Sluttet21.11.2019 12:35:28
Solgt forkr 25,00
Referanse nr/#125
Annonse nr: 2550862
Høyeste Budgiver snw-nico (313)  Se budgivers karakterbok
snw-nicokr 25,0018.11.2019 18:29:07
Selger:  Horst

NFVerifisert
Medlem siden: 01.01.2003
Sted: Lillesand
Karakterer (10328)  Se selgers karakterbok