117 575
Auksjoner nå
29 729
Fastprisvarer
256 846
Salg siste 12mnd
644 995
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

MONNYPUTT NORGE FØRSTEDAGS BREV st 11-6-1981

Annonse nr: 2538090

 

Beskrivelse
Brev med NK nr 892  førstedagstenplet



UNDER ligger lenker til alle mine auksjoner Søk der etter hva du ønsker av merker så finner du raskere fram.
 Lykke til   Monnyputt



OBS. Danske vest indien ligger under Danmark


HER ER LENKENE til de eg har på GI Bud


ALT KJØP NO


 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (23)
 




Dette gjør eg for at du
 skal finne raskt fram til de du søker.

.AUKSJONER


  Finland stemplet (180)





Lykke til
Monnyputt


KLIKK på lenken under.

• England stemplet (1)
 
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (153) • Irland postfrisk & ustemplet (3) 
• Frimerkehefter (68) • Grønland (143) • Sveits lots & samlinger (1) 
• Frimerkehefter (297) • Island postfrisk & ustemplet (305) • Sveits postfrisk & ustemplet (8) 
• Tjeneste, porto og returmerker (9) • Island stemplet (294) • Østerrike stemplet (1) 
• Diverse (1) • Sverige postfrisk & ustemplet (593) • BRD stemplet (1) 
• Miniatyrark (78) • Sverige stemplet (524) • DDR postfrisk & ustemplet (1) 
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (31) • Tyske stater (4) 
• Årssett og minneblokker (19) • Åland stemplet (50) • Diverse Vest Europa (31) 
• Danmark postfrisk & ustemplet (108) • Norden diverse (9) • Øvrige Øst Europa (3) 
• Danmark stemplet (109) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1) 
• Finland postfrisk & ustemplet (150) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)

Objektets tilstand
Brukt og i perfekt stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeFastpris Fastpris
Salgspriskr 3,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet12.07.2020 21:36:03         
Sluttet16.07.2020 22:56:27
Solgt forkr 3,00  
Annonse vist31 ganger
MONNYPUTT NORGE FØRSTEDAGS BREV st 11-6-1981
Annonse nr: 2538090
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver helse01 (44519)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
helse01kr 3,0016.07.2020 22:56:27
Selger:  monnyputt
  
Profilbilde
Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Land: NORWAY
Karakterer (2414)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter