117 500
Auksjoner nå
28 925
Fastprisvarer
256 923
Salg siste 12mnd
643 686
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Monnyputt Grønland FørstedagSTENPLET BREV 20-9-1965

Annonse nr: 2532635

 

Beskrivelse

Grønlands brev med førstedag stenpelt 20-5-1965 med fasit  nr 65*4


 Kvalitet : fin men noen bokstaver skrevet med blyant foran ,adresse


Beskrivelse




UNDER ligger lenker til alle mine auksjoner Søk der etter hva du ønsker av merker så finner du raskere fram.
 Lykke til   Monnyputt



OBS. Danske vest indien ligger under Danmark


HER ER LENKENE til de eg har på GI Bud


ALT KJØP NO


 1909 - 1945 Nk 96 - 344 (23)
 




Dette gjør eg for at du
 skal finne raskt fram til de du søker.

.AUKSJONER


  Finland stemplet (180)





Lykke til
Monnyputt


KLIKK på lenken under.

• England stemplet (1)
 
• 1945 - 1999 Nk 345 - 1381 (12) • Færøyene (153) • Irland postfrisk & ustemplet (3) 
• Frimerkehefter (68) • Grønland (143) • Sveits lots & samlinger (1) 
• Frimerkehefter (297) • Island postfrisk & ustemplet (305) • Sveits postfrisk & ustemplet (8) 
• Tjeneste, porto og returmerker (9) • Island stemplet (294) • Østerrike stemplet (1) 
• Diverse (1) • Sverige postfrisk & ustemplet (593) • BRD stemplet (1) 
• Miniatyrark (78) • Sverige stemplet (524) • DDR postfrisk & ustemplet (1) 
• Lot, samlinger & partier (3) • Åland postfrisk & ustemplet (31) • Tyske stater (4) 
• Årssett og minneblokker (19) • Åland stemplet (50) • Diverse Vest Europa (31) 
• Danmark postfrisk & ustemplet (108) • Norden diverse (9) • Øvrige Øst Europa (3) 
• Danmark stemplet (109) • Sverige: Samlinger/lotter (2) • Asia - Stemplet (1) 
• Finland postfrisk & ustemplet (150) • England postfrisk & ustemplet (55) • Mynter fra Sverige (1)
Objektets tilstand
Brukt og i perfekt stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Kjøper betaler
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeFastpris Fastpris
Salgspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
  • 00

    Days

  • :
  • 00

    Hours

  • :
  • 00

    Minutes

  • :
  • 00

    Seconds

Slutter01.10.2020 19:38:56
Bud nå0  
Annonse vist63 ganger
Du er ikke logget inn

Logg inn for å legge inn bud på dette objektet.

Ikke medlem ? Klikk her.

Glemt Brukernavn eller passord ?.


 
Budliste
Selger:  monnyputt
  
Profilbilde
Medlem siden: 08.04.2014
Sted: JONDAL
Land: NORWAY
Karakterer (2412)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien
 
GiBud.no  |  Søk  |  Ny annonse  |  Bli medlem  |  Din Side  |  Din Postkasse  |  Hjelp

Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.



Bruk som startside                           Legg til i favoritter              

Aktive objekter   Solgte objekter  
Count::