127 931
46 141
260 808
672 967

SAAR: Gymnastikkforeninger 1958 postfrisk

Annonse nr: 2531883

Afa nr 435. «Serie» på ett frimerke. Samme motiv som utgivelse fra Vest-Tyskland, men med tekst Saarland. Katalogverdi dkr 2

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 1,00
Startet20.06.2020 12:05:17
Sluttet23.06.2020 09:37:04
Annonse vist110 ganger
Annonse nr: 2531883
Høyeste Budgiver wrh1952 (4319)  Se budgivers karakterbok
wrh1952kr 1,0023.06.2020 09:37:04
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9450)  Se selgers karakterbok