118 244
49 183
253 961
631 795

AFA 455 - 457      Annonse nr: 2508718
Postfrisk
Postfrisk

Ferdinand Nigg 1965
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Annonse vist10
AFA 455 - 457
Annonse nr: 2508718
Selger:  jonsigurd

Medlem siden: 25.06.2018
Sted: Sarpsborg
Karakterer (1300)  Se selgers karakterbok