115 469
49 511
254 938
633 048

TANZANIA - OL LILLEHAMMER       Annonse nr: 2506584

TANZANIA 1994 - 7 postfriske frimerker utgitt ifm. OL på Lillehammer. (Katalognr. 1729-1735 iflg. Stampworld.)

Objektets tilstand
Auksjonstype1 kr Auksjon 1 kr
Utropspriskr 1,00
Annonse vist12
TANZANIA - OL LILLEHAMMER
Annonse nr: 2506584
Høyeste Budgiver Malvin (2514)  Se budgivers karakterbok
Malvinkr 1,0016.09.2019 19:26:17
Selger:  Julian1

Medlem siden: 17.09.2018
Karakterer (1489)  Se selgers karakterbok