129 945
42 880
264 388
678 259

ITALIA: Riksadvokatens kontor 1976 postfrisk

Annonse nr: 2505445

«Serie» på ett frimerke. Afa nr 1418. Katalogverdi dkr 3
Fraktkostnader: Se beskrivelse: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeB Butikkvare
Salgspriskr 1,00
Annonse vist107 ganger
Annonse nr: 2505445
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9298)  Se selgers karakterbok