128 718
46 145
260 769
672 865

ITALIA: Europeisk naturvernår 1970 komplett postfrisk

Annonse nr: 2505443

Afa nr 1224-25. Katalogverdi dkr 7

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
Salgspriskr 2,00
Annonse vist102 ganger
Annonse nr: 2505443
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9450)  Se selgers karakterbok