115 419
49 510
254 971
633 051

ÅLAND: Flagg, selvklebende papir 2004 postfrisk      Annonse nr: 2500656

Afa nr 235. Katalogverdi dkr 12

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter i måneden også framover.

Objektets tilstand
Auksjonstype Butikkvare
Salgspriskr 4,00
Annonse vist42
ÅLAND: Flagg, selvklebende papir 2004 postfrisk
Annonse nr: 2500656
Selger:  TotenPhil

Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (8996)  Se selgers karakterbok

Generert: 11.08.2020 02:56:41