130 602
45 681
260 689
672 373

ÅLAND: Europamerke - nasjonalpark 1999 postfrisk

Annonse nr: 2500655

‘Serie’ på ett frimerke. Afa nr 157. Katalogverdi dkr 10

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 3,00
Startet11.11.2019 08:35:22
Sluttet23.11.2019 23:40:01
Solgt forkr 3,00
Annonse nr: 2500655
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12977)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 3,0023.11.2019 23:40:01
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9429)  Se selgers karakterbok