127 732
46 166
261 486
672 317

ÅLAND: Nordenfrimerke – sjøfart 1998 postfrisk

Annonse nr: 2500654

‘Serie’ på ett frimerke. Afa nr 141. Både Facit- og Michelkatalogene regner dette frimerket som en separat serie, så det er vanskelig å se grunnen til at Afa slår sammen verdenshavåret- og Nordenfrimerket til en serie. Katalogverdi dkr 8

Fraktkostnader:
Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser.
Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og regner med å sette opp noen hundre nye objekter omtrent hver måned framover.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 2,50
Startet11.11.2019 08:35:22
Sluttet23.11.2019 23:39:21
Solgt forkr 2,50
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 2500654
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12983)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 2,5023.11.2019 23:39:21
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9450)  Se selgers karakterbok