115 715
28 975
256 630
641 715

The Pussycats ‎– Psst! Psst! - Ny!

Annonse nr: 2493948

TITTEL:  Psst! Psst!

UTGIVELSESÅR: 2012 (Repress)

LABEL: Universal Music ‎

PRODUSERT: NORGE

Kvalitet Vinyl: NY

Kvalitet Cover: NY

Se bilder........

VINYLGRADERING

LB = Les beskrivelse
Coveret kan ha småslitasje
VG = VERY GOOD = noe slitt, men fullt spillbar knitter og knepp forekommer.
coveret har bretter, rift og annen slitasje.
GD = GOOD = Slitt plate, masse knitring, men IKKE HAKK!
Coveret er ikke pent og kan ha skriblerier og mangler.

Bruker også +/-

FRAKTKOSTNADER
Postens satser på brev og pakker.

Hos COMIX får du kjøpt det meste av tegneserier og vinyl i alle prisklasser.
Både for samlere, og for deg som ikke er så opptatt av topp kvalitet.
Skulle du mangle noe i samlingen din, kan du sende meg ei mankoliste,
Jeg garanterer at du får den varen som du betaler for,
pakket og sendt på en god og trygg måte... Men jeg er heldigvis ikke ufeilbar.
Skulle det skje en feil; ta kontakt med meg,
så ordner vi dette i fellesskap:-)
Mvh. Kenneth
E-post: [email protected]
Tlf: 41648938

Objektets tilstand
Utropspriskr 250,00
Startet27.08.2020 15:03:45
Sluttet10.09.2020 15:03:45
Annonse vist139 ganger
Referanse nr/#SEPT-19
Annonse nr: 2493948
Selger:  COMIX

Medlem siden: 16.07.2015
Sted: SLATTUM
Karakterer (23)  Se selgers karakterbok