131 738
45 383
261 108
673 991

SPANIA: Den hellige familie 1980 postfrisk

Annonse nr: 2493427

Afa nr 2575. Katalogverdi dkr 2

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og nye objekter vil komme.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 1,00
Startet11.11.2019 09:05:20
Sluttet23.11.2019 23:40:36
Annonse nr: 2493427
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12951)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,0023.11.2019 23:40:36
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9409)  Se selgers karakterbok