127 692
46 166
261 550
672 303

SPANIA: Dronning Sofia 1975 postfrisk

Annonse nr: 2493418

Afa nr 2294. Katalogverdi dkr 2

Om TotenPhil: Dette er en hobbyaktivitet der jeg selger frimerker fra mange tiår som samler. Jeg har fremdeles mye å ta av, og nye objekter vil komme.

Fraktkostnader: Portofritt ved samlet kjøp for minst kr 50. På mindre kjøp: Postens satser. - Garanti: Returrett hvis kjøper oppdager feil som ikke framgår av beskrivelse eller bilde. - Objektets tilstand: Se beskrivelse - Betaling: Forskuddsbetaling til norsk bankkonto eller Vipps
Objektets tilstand
AuksjonstypeF
Salgspriskr 1,00
Startet11.11.2019 09:05:19
Sluttet23.11.2019 23:42:40
Annonse nr: 2493418
Høyeste Budgiver Numizmatiker (12983)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 1,0023.11.2019 23:42:40
Selger:  TotenPhil

ProVerifisert
Medlem siden: 06.10.2016
Sted: Raufoss
Karakterer (9450)  Se selgers karakterbok