134 077
58 269
218 785
579 814

##URUGUAY 1990 P.friskt Par - CITY OF MERCEDES##

Annonse nr: 2493206

Pent postfriskt merke fra Uruguay. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 3,00
3

Slutter04.12.2021 17:05:42
Annonse vist68 ganger

Karakterer (15193)  Se selgers karakterbok