116 071
28 978
256 548
642 351

##URUGUAY 1967 P.friskt - FORTRESS, OVERPRINT##

Annonse nr: 2493199

Pent postfriskt merke fra Uruguay. Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,50
Startet25.04.2020 07:35:58
Sluttet02.05.2020 07:35:58
Solgt forkr 1,50
Annonse vist28 ganger
Annonse nr: 2493199
Høyeste Budgiver Nooha169 (58)  Se budgivers karakterbok
Nooha169kr 1,5002.05.2020 07:14:28

Karakterer (10622)  Se selgers karakterbok