116 813
49 483
254 808
633 466

Fugle, Tyskland postfrisk AFA 1424-27 (16794)      Annonse nr: 2476499

frimmogens - nye lot hele tiden
Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Annonse vist24
Fugle, Tyskland postfrisk AFA 1424-27 (16794)
Annonse nr: 2476499
Høyeste Budgiver dane1809 (495)  Se budgivers karakterbok
dane1809kr 1,0013.12.2019 12:49:47
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (10037)  Se selgers karakterbok