130 397
48 568
258 446
669 041

Nk 1532-34 i firblokker **

Annonse nr: 2457025

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet10.08.2019 14:49:00
Sluttet17.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 56,00
Annonse vist24 ganger
Nk 1532-34 i firblokker **
Annonse nr: 2457025
Høyeste Budgiver kaisjoo (2758)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 56,0017.08.2019 10:14:51
helse01kr 55,00 (Autobud)17.08.2019 10:14:51
helse01kr 42,0016.08.2019 19:19:26
kaisjookr 40,00 (Autobud)16.08.2019 19:19:26
kaisjookr 39,0016.08.2019 14:14:23
helse01kr 36,00 (Autobud)13.08.2019 16:40:41
Topgunkr 33,0013.08.2019 16:40:41
helse01kr 28,0013.08.2019 12:54:32
kaisjookr 25,0012.08.2019 23:23:10

Karakterer (3209)  Se selgers karakterbok