129 345
48 908
257 591
668 937

Nk 1521-22 i firblokk **

Annonse nr: 2457024

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet10.08.2019 14:49:00
Sluttet17.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 17,00
Annonse vist11 ganger
Nk 1521-22 i firblokk **
Annonse nr: 2457024
Høyeste Budgiver kaisjoo (2758)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 17,00 (Autobud)16.08.2019 19:18:09
helse01kr 15,0016.08.2019 19:18:09
kaisjookr 12,0016.08.2019 14:15:27
helse01kr 10,0013.08.2019 12:56:10

Karakterer (3223)  Se selgers karakterbok