128 798
48 401
258 557
668 992

Nk 1523-24 i firblokk **

Annonse nr: 2457021

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet10.08.2019 14:49:00
Sluttet17.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 19,00
Annonse vist11 ganger
Nk 1523-24 i firblokk **
Annonse nr: 2457021
Høyeste Budgiver kaisjoo (2758)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 19,0017.08.2019 10:13:37
helse01kr 18,00 (Autobud)17.08.2019 10:13:37
helse01kr 17,0016.08.2019 19:16:40
kaisjookr 15,0016.08.2019 14:15:10
helse01kr 14,00 (Autobud)16.08.2019 14:15:10
helse01kr 12,0016.08.2019 09:14:47
Topgunkr 10,0013.08.2019 16:39:56

Karakterer (3207)  Se selgers karakterbok