127 885
48 979
258 165
668 999

Lot portomerker

Annonse nr: 2452520

Prima postfriske og stemplede. God variasjon.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet07.08.2019 15:35:00
Sluttet15.08.2019 14:00:00
Solgt forkr 90,00
Annonse vist48 ganger
Lot portomerker
Annonse nr: 2452520
Høyeste Budgiver kaisjoo (2758)  Se budgivers karakterbok
kaisjookr 90,0015.08.2019 09:48:39
gaiskr 80,00 (Autobud)15.08.2019 09:48:21
kaisjookr 80,0015.08.2019 09:48:21
gaiskr 67,0014.08.2019 15:50:36
fluelortkr 66,00 (Autobud)14.08.2019 15:50:36
fluelortkr 52,0013.08.2019 12:57:30
kaisjookr 50,00 (Autobud)13.08.2019 12:57:30
kaisjookr 34,0012.08.2019 23:24:26
fluelortkr 31,0007.08.2019 16:26:30
gaiskr 30,00 (Autobud)07.08.2019 16:26:30
gaiskr 17,00 (Autobud)07.08.2019 16:19:34
tro-johkr 15,0007.08.2019 16:19:34
gaiskr 8,0007.08.2019 16:18:27

Karakterer (3224)  Se selgers karakterbok