119 218
34 416
258 698
652 673

Vagertunnellen, Færøyene sæt AFA 438-39 (15885)

Annonse nr: 2408361

postfriske merker
Objektets tilstand
Utropspriskr 2,50
Startet25.06.2019 15:20:32
Sluttet09.07.2019 18:18:00
Solgt forkr 2,50
Annonse nr: 2408361
Høyeste Budgiver Numizmatiker2 (4922)  Se budgivers karakterbok
Numizmatiker2kr 2,5009.07.2019 15:44:31
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (10275)  Se selgers karakterbok