Halv provisjon i Juli måned!

106 248
47 794
252 658
613 793

Sveits/FN tjenestemerker 1950, lot 3 **      Annonse nr: 2404601

Første serie med FN-merker, sveitsiske merker m overtrykk.
"Nations Unies, Office Europeen"

Høgverdimerker,mest brukt til pakkepost

Eitt merke har litt svart i eit hjørne på baksida, smitta av
opphald i innstikkskort

Prima postfrisk
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist32
Sveits/FN tjenestemerker 1950, lot 3 **
Annonse nr: 2404601
Høyeste Budgiver skaane (41)  Se budgivers karakterbok
skaanekr 20,0030.04.2020 11:51:23
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24000)  Se selgers karakterbok