Halv provisjon i Juli måned!

102 944
48 172
252 778
618 039

Sveits/FN tjenestemerker 1950, lot 1 **      Annonse nr: 2404597

Første serie med FN-merker, sveitsiske merker m overtrykk.
"Nations Unies, Office Europeen"

Prima postfrisk
Betalingsfrist: ei uke. 'Oppsamling' etter avtale. ...Nå også med VIPPS som betalings- alternativ, tlf 90952856 YmerX har nokre dagar ferie fra torsdag 9.7 (seint) og er tilbake seinast tirsdag 14.7.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Solgt forkr 30,00
Annonse vist32
Sveits/FN tjenestemerker 1950, lot 1 **
Annonse nr: 2404597
Høyeste Budgiver skaane (41)  Se budgivers karakterbok
skaanekr 30,0030.04.2020 11:53:54
Selger:  YmerX

Medlem siden: 16.04.2014
Sted: Ørskog
Karakterer (24098)  Se selgers karakterbok